Nurgakivi panemine

4. juunil kell 11.00 toimub  kooli uue masinate remondi- ja hooldushalli ehitusele nurgakivi panemine.

Pilte nurgakivi panemiselt.

Suvised lõpuaktused

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli suvised LÕPUAKTUSED:

15.juuni kell 13.00 koolihoone aulas

pagar-kondiitri, jookide tehnoloogia ja lihatoodete tehnoloogia eriala

20.juuni lossis

kell 12.00

raamatupidaja eriala

kell 14.00

maaturismi teeninduse ja koka eriala

22.juuni kell 13.00 koolihoone aulas

põllumajandustöötaja eriala

Keraamika eriala tegi õppeaastast kokkuvõtteid

Keraamika eriala õpilased tegid õppeaastast kokkuvõtteid Kaljurahnu talu puupõletusahju juures. Valmis kaks ahjutäit uhkeid keraamilisi esemeid. Lisaks  tegeleti  ka valminud toodete pildistamisega looduskeskkonnas.

Fotod Sandra Urvak

Hea õpihimuline!

Kui oled valikute ees, millist eriala peale kooli lõpetamist valida või soovid täiendada oma teadmisi juba õpitud või uuel koolitusel, siis tule tutvu meie tegemistega:

26.mail  Urbanipäeval Urvastes, 2, juunil  Maaelufestivalil Sõmerul,  21.juulil Mihkli laadal Pärnumaal, 22.juulil AVATUD TALUDE PÄEVAL Olustveres, 28.juulil Uulus Lamba Vestil.

Pakume maitseelamusi kooli õppetööstusest.

Noortaluniku kompleksvõistlus 2018

Järjekordne Noortaluniku kompleksvõistlus põllumajandusvaldkonna kutseõppeasutuste õpilastele, üliõpilastele ja noortalunikele toimus 18. mail 2018. a  Türi Lillelaada pealaval.

3.koha saavutas põllumajanduse eriala II kursuse õpilane ANTI VIIRMETS

Võistlus koosnes järgmistest aladest:
1. Väetiste külvinormi arvutamine.
2. Või valmistamine purgis.
3. Veiste eluskaalu määramine.
4. Traktori täpsussõit.
5. Põllu suuruse määramine sammudega.
6. Põllukultuuride seemnete tundmine + viljakoti kaalumine.
7. Lüpsimasina hooldus.
8. Tõstukiga ladustamine.
9. Saeketi vahetus.
10. Kasti valmistamine

Osalesime projektis „100 kg torti Viljandimaa paljulastelistele peredele“

Viljandi Rotary Klubi ja Lions klubi Viljandi Ellips pöördusid meie poole üleskutsega osaleda EV100 ürituste raames Emadepäeva heategevusprojektis „100 kg torti Viljandimaa paljulastelistele peredele“, mis toimus 13. mail Viljandi Centrumis koostöös Forum Cinemaga.

Meie kooli pagar-kondiitri eriala III kursuse õppijad õpetaja Marika Kaska juhendamisel valmistasid laupäeval            12. mail 10 ühe kilost torti. Valmistati 3 sorti torte: jogurti-, sokolaadisuflee- ja kohupiima-martsipani.

Tordid olid kõigile vaatamiseks Centrumi aatriumis. Üritust kajastas ka Sakala.

Korraldajate tagasisidena läks üritus  igati korda ja juba ammu pole korraga nii palju särasilmseid lapsi ja tänulikke emmesid enda ümber näinud!

Prindi see Leht

Vastuvõtt

Vastuvõtt avatud 4.juunist 2018

DOKUMENDID:

1. Avaldus
päevasesse õppesse kandideerijale
sessioonõppesse kandideerijale

2. Haridust tõendav dokument

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee