Lõpuaktused

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli lõpuaktused:

3.juuni 2016 kell 14.00 lossis – keraamika, masinkudumise, kangakudumise osakutse omandanutele, rahvusliku puutöönduse eriala lõpetajatele

22.juuni 2016 kell 12.00 kooli aulas – toiduainetöötluse valdkonna lõpetajatele

22.juuni 2016 kell 14.00 lossis – raamatupidamise ja maaturismi teeninduse eriala lõpetajatele

Kohtume Maaelu festivalil!

Olustvere kooli tegemistega saab tutvuda 28. mail algusega kell 10.00 toimuval MAAELU FESTIVALIL Lääne-Virumaal Sõmerul. Räägime koolist ja pakume õppetööstuses valmistatud toodangut.

ERASMUS projekti raames Prantsusmaal

Ajavahemikul 22.mai – 5.juuni viibivad  7 õpilast ja 2 õpetajat ERASMUS projekti raames Prantsusmaal.

Prantsusmaa Prants

Fotod õpetaja Katrin Kurvits

Õppetalus tervitavad külastajaid Boz Sinnataggen ja Boz Artur

Õppetalu maadel tervitavad külastajaid alpakad Hotten, Tobias ning värskelt meile kolinud Boz Sinnataggen ja Boz Artur

Alpaka 2 Alpaka 1

ALPAKA on Lõuna-Ameerikas levinud kameliid, kes meenutab välimuselt väikest laamat.

Ta elab karjades ja elutseb kõrgmägedes 3000-5000 meetri kõrgusel.
Täiskasvanud alpaka on turjalt 80-100 cm kõrgune ning kaalub 50-80 kilogrammi.

Näitus “88 AASTAT HILJEM” avatud

näitus88collage

Näitust Olustvere mõisa peahoone 2. korrusel saab vaadata 15. septembrini.

mai-august E-R 10-16, L 11-16
sept. E-R 10-16

Noortalunik 2016 /lisatud tulemused/

Noortaluniku kompleksvõistlus on individuaalvõistlus, mis toimub 20. mail 2016. a algusega kell 10.00              Türi Lillelaada pealaval.

Kutsevõistlusel võistlevad

• Järvamaa Kutsehariduskeskus
  • Eesti Maaülikool
  • Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Võistlus koosneb kümnest võistlusalast, milleks on väetiste külvinormi arvutamine, või valmistamine purgis, koduloomade ja -lindude sõnniku tundmine, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, ajalooliste tööriistade tundmine + viljakoti kaalumine, lillede istutamine kasti, lüpsimasina hooldus ja põllutööriistade haakimine traktorile.

KOONDPROTOKOLL

Prindi see Leht

Vastuvõtt

Erialade tutvustused