Pilte põllumeeste pärastlõunast 2017

Põllumeeste pärastlõuna 2017
« 1 kohta 4 »

EHRL stipendiaat on selgnud

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) valis 2017/2018 õppeaasta stipendiumi saajaks  koka eriala II kursuse õpilane HETTI  USTIMENKO.

Põllumajandus tase 4 lõpetamine 9. november 2017

Põllumajanduys tase 4 lõpetamine 2017
« 1 kohta 2 »

Maakonna saalihoki karikavõistlustelt 2.koht

1.novembril 2017 toimusid Viljandi Kesklinna Kooli võimlas Viljandimaa koolide 10.-12.klasside noormeeste saalihoki karikavõistlused. Meie kooli võistkond koosseisus Mario Mardim, Egert Nei, Priit Haavapuu, Tanel Haavapuu, Max Kurg, Tõnu Kastepõld, Keit Uusen, Sergei Onegin, Raigo Siimer ja Magnus Runtal tõid võistlustelt kaasa 2.koha karika. Õpilaste juhendaja Virgo Õitspuu.

Näitus “Lennake mesipuu poole”

Septembri alguses võttis Olustvere kooliga ühendust Poola Vabariigi Suursaatkonna avaliku ja kultuuridiplomaatia spetsialist Slawomira Borowska-Peterson, kes pakkus välja korraldada koolis näitus “Lennake mesipuu poole”. Näitus on inspireeritud Piotr Socha illustratsioonidest raamatust “Mesilased”.

Antud projekt “Lennake mesipuu poole” on algatatud Poola Vabariigi Suursaatkonna poolt ja kingitusena Eesti Vabariigi 100.sünniaastapäevale. Projektipartnerina on kaasatud ka Eesti Mesinike Liit. See projekt on väga vajalik mesilase tutvustamiseks nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.

Antud näitust on korraldatud üle Eestimaa, alates Tallinnast kuni Karksi-Nuia, Tartu ja Haapsaluni. Olustvere on välja valitud põhjusel, et koolis õpetatakse mesindust.Lisaks toimuvad  04.-05.novembril  Olustveres Eesti Mesinike Liidu vabariiklikud teabepäevad ning  ühtlasi EML 25.sünnipäeva tähistamine.

Mesinduse eriala lõpuaktus 13.10.2017

Mesindus eriala pidulik lõpuaktus 2017
« 1 kohta 3 »

Prindi see Leht