Prindi see Leht

Vastuvõtt

Leia endale sobiv eriala!

Dokumentide vastuvõtt kell 9.00 – 12.00 ja 13.00 – 16.00

DOKUMENDID:

1. Avaldus
päevasesse õppesse kandideerijale
sessioonõppesse kandideerijale

2. Haridust tõendav dokument

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee

Vastuvõtukord

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/

Eksamikomisjonid tööhoos

Kooli külastas INNOVE peaspetsialist Ülle Parbo, kes tutvus koolilõpueksami sooritamisega maaturismi teeninduse erialal ja tase 5 kutseeksami läbiviimisega põllumajandusvaldkonnas.

Maaturismi teeninduse eriala III kursuse lõpueksami hindamiskomisjoni vestlusring

Põllumajandustootja, tase 5 praktilise eksami läbiviimisega tutvumas.

EestiMAA Heaks !

1. juunil kell 12 toimub Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja suurkogu Viljandis Ugala teatri väikese saalis, kus osalevad ka maaeluminister Tarmo Tamm, Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban. Minister Tarmo Tamm annab suurkogul kätte Eesti Põllumeeste Keskliidu teenetemärgid „EestiMAA Heaks“.

Teenetemärgi saab meie kooli õpetaja MIRALDA PAIVEL. Miralda kandidatuuri esitasid Põllumajandus-Kaubanduskojale põllumajandusvaldkonna õpilased.  PALJU ÕNNE!

Kutseeksamite aeg

15.-16.juunil toimus kutseeksam Põllumajandustootja, tase 5 õppekava läbinutele.

Eksamit sooritati taimekasvatuse, veisekasvatuse ja lamba- ja kitsekasvatuse õppesuunal.

Praktilise ülesande sooritamine

Külalised Valmiera Kutsekoolist

15.juunil külastas kooli Valmiera Kutsekool Lätist. Delegatsiooni 16 liiget olid peamiselt õpilaskodu töötajad ja kooli tugistruktuur.  Tutvuti meie  õpilaskoduga ja vesteldi töötajatega. Lisaks ringkäik koolimajas  ja mõisas. Külalised meie koolihoones

Valmiera Kutsekooli peamaja

Töökohapõhise õppevormi lõpetamine

8.juunil sai  lõputunnistuse 18 piimatoodete tehnoloogia eriala töökohapõhise õppevormi lõpetajat.
Edu ettevõtmistes Valio Laeva Meierei, Tere AS ja Estover Piimatööstus AS töötajatele ja praktikajuhendajatele!