Parimad noorkündjad selgunud

Parimad noorkündjad selgunud

Keit Uusen – Olustvere TMK (1 koht),

Mark-Hubert Heil – Olustvere TMK (2 koht),

Bogdan Dorosh – Järvamaa KHK (3 koht)

Parimad noorkündjad välisriikide arvestuses

Fränky Schiltz – LUXEMBURG (1 koht),

Armands Lapenass – LÄTI (2 koht),

Joé Testa – LUXEMBURG (3 koht)

 


Punktitabel

Eesti künnimeistrivõistlustel väärikas etteaste

15.-16.09.2017 toimusid Eesti Künnimeistrivõistlused Tartumaal Rõhul. 15.septembril võistlesid kõik osalejad rohumaakünnis. 16.septembri kõrrepõllukünd otsustati aga peale avavao tegemist lõpetada. Seekord sai ilmataat võidu. TULEMUSED

Aitäh juhendaja Elmut Lehistele ja kooli esktreemoludes väärikalt esindanud noormehed Teile:

 

Mark-Hubert Heil – võrdväärne võistluspartner meistriteklassi viiele vastasele

                 Keit Uusen – noorteklassi  I koht                        Joosep Jürimäe – noorteklassi III koht.

Päästsid ainult kummikud!

Ja nüüd koju tagasi, et olla valmis 23.septembril toimuvaks rahvusvaheliseks koolinoorte künnivõistluseks.

Põllumajandustootja erialatest 19.09.2017

 

Põllumajandustootja erialatest 19.09.2017
kell 9.30 kooli õppehoones kab 220

  • lamba- ja kitsekasvatusspetsialist

  • taimekasvatusspetsialist

  • veisekasvatusspetsialist

Pilte esimese koolipäeva aktuselt (04.09.2017)

Esimese koolipäeva aktus 4. september 2017
« 1 kohta 5 »

Prindi see Leht

Vastuvõtt


PÕLLUMAJANDUSTÖÖTAJA, tase 4 erialale vastuvõetud õpilased 21.09.2017

 

Jätkame dokumentide vastuvõttu põhihariduse baasil Turismiettevõtte teenindaja  eriala vabadele õppekohtadele kuni 22.09.2017

 


DOKUMENDID:

1. Avaldus
päevasesse õppesse kandideerijale
sessioonõppesse kandideerijale

2. Haridust tõendav dokument

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee

Vastuvõtukord

 


Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/