Tasku keskuses saab vaadata praktikafotode näitust

Tasku keskuse aatriumis saab näha Liivimaa kutsekoolide vahel peetud  fotokonkursi “Minu praktika” töid.

Fotokonkursile olid oodatud õppurite pildid oma praktikast – kaadrid sellest, mida nad praktikal tegid ja nägid ning kus praktika toimus. Kokku laekus 54 tööd 27 autorilt. Osalesid Tartu Kutsehariduskeskuse, H.Elleri nim Tartu Muusikakooli, Tartu Kunstikooli, Järvamaa Kutsehariduskeskuse, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli, Valgamaa Kutseõppekeskuse, Räpina Aianduskooli, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli, Võrumaa Kutsehariduskeskuse  ja Luua Metsanduskooli õppurid. Konkursi tulemused kuulutatakse välja eeloleval nädalal.

Näitus Tasku keskuses jääb avatuks maikuu alguseni.

Noor Meister 2017

4.-5.mail  tutvustavad Noore Meistri messialal  end mitmed kutsekoolid, kutsemeistrivõistlustel võtavad 32 erialal mõõtu ligi 400 noort, põnevates töötubades saab kätt proovida eri ametites ning karjäärivalikute kohta jagavad infot ja head nõu Rajaleidja karjäärispetsialistid.

OSKAJA kutsevõistlus 9.klasside õpilastele

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ning Viljandi Kutseõppekeskus korraldavad 20.aprillil 2017 kutsevõistluse Oskaja, mille eesmärk on tutvustada kutseõppeasutustes õpitavaid erialasid, tulevasi ameteid ning töömaailma.

Põnev meeskondlik nuputamise võistlus on mõeldud Viljandi, Järva, Jõgeva, Valga ja Tartu(maakonna) üldhariduskoolide 9. klassidele. Igast koolist saab osaleda üks 3. liikmeline võistkond. Kokku saab võistelda 32 võistkonda.

Ülesanded on jõukohased, huvitavad, lõbusad ning kaasahaaravad. Võistlus toimub põllumajandus, toitlustuse, IT, ehitus, auto, puidu ja elektri valdkondades.

Võistlus toimub sellel aastal Viljandi Kutseõppekeskuses.

Olustvere Teenindus- ja Maamajandus koolis toimub võistlus 2018. aasta aprillis.

Kohtume Maamessil 2017

20.-22. aprillil 2017 Tartu Näituste messikeskuses peetav Maamess on juubelihõnguline, toimudes 25. korda!

Kohtume messil!

Külalised Volõõnia oblastist

Projekti „Eesti kogemuse jagamine Ukraina kutsehariduse reformide toetuseks Volõõnia oblastis“

partnerite õppevisiit Eestis 3.-8.04.2017

Visiidi käigus tutvutakse Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooliga – kooli arengulugu, õpetatavad erialad, kooli koostöö valla ja maakonnaga: kuidas kooli arenguplaanid toetavad valla ja maakonna eesmärkide täitmist.

Külastatakse Viljandi Kutseõppekeskust, Innovet,  kohtutakse tööandjatega.

Keraamikaringi õpilaste näitus

Kätte on jõudmas aeg, kui õpilased hakkavad minema ettevõttepraktikatele. Enne veel  kokkuvõtted kooliaasta jooksul tehtust. Oma töödest on toreda näituse välja toonud keraamikaringi õpilased.

Prindi see Leht

Vastuvõtt

DOKUMENDID:

1. Avaldus
päevasesse õppesse kandideerijale
sessioonõppesse kandideerijale

2. Haridust tõendav dokument

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee

Vastuvõtukord