»

veebr. 28

Prindi see Postitus

Lahtiste uste nädal 9. klasside õpilastele

Hea üldhariduskooli 9.klassi klassijuhataja Viljandi, Järva, Tartu, Pärnu, Jõgeva ja Valga maakonnas,

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool korraldab 27.- 31.märtsil oma kooli tutvustava päeva üldhariduskoolide 9.klasside õpilastele.

Päev algab kogunemisega kooli aulas kell 10.00, kus saab slaidiprogrammi vahendusel ülevaate koolist ja meie poolt pakutavatest õppimisvõimalustest. Sellele järgnevad erinevad töötoad kooli õppetööstuse osakondades, saab proovida traktorisõitu ning kaasa lüüa turismimaailma tutvustavates mängulistes tegevustes.

Lõunaks pakume kooli sööklas suppi, pärast seda on võimalus külastada kaht erinevat ettevõtet ning vaadata, kuidas tänapäevane tegelik töömaailm välja näeb ning mida põnevat seal tehakse.

Olustvere kool korraldab õpilaste transpordi Olustverre ja tagasi Teie kooli.

Huvi korral palume end eelnevalt registreerida hiljemalt 20.märtsiks e-posti aadressil marika.shadeiko@olustvere.edu.ee.

Lisainformatsiooni saab telefonil 5059304 või e-posti aadressil marika.shadeiko@olustvere.edu.ee.

Logo-RKT-koolitused-EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/?p=5348