»

märts 15

Prindi see Postitus

Kutsevõistlus “Kokakunst Kuressaares 2017” algamas

16.- 17.märtsil toimuvad Kuressaare ametikoolis taas kokaõpilaste kutsevõistlused “Kokakunst Kuressaares 2017”, kus esmakordselt osalevad ka võistlejad kahest Leedu koolist.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist astuvad võistlustulle Karl-Erik Tõnumaa teiselt ja Kristo Leemet kolmandalt kursuselt. Õpilaste juhendajad õpetajad Maire Vesingi ja Kaiti Pirs. Koolipere hoiab pöialt!

Mullu juhendas võistlejaid tippkokk Emmanuel Wille. FOTO: Kuressaare ametikool  / Pildil tippkokk vestlemas meie kooli koka eriala veebruaris lõpetanud Els Poltragoga/

Meie Maa kirjutab:

Leedu koolide kokaõpilaste kõrval pakuvad rahvusvahelist konkurentsi ka kahe Läti kooli õpilased.

Eesti ametikoolidest toovad oma parimad kokaõpilased Kuressaarde võistlema ka Tartu kutsehariduskeskus, Olustvere teenindus- ja maamajanduskool, Ida-Virumaa kutsehariduskeskuse Narva, Jõhvi ja Sillamäe õppekohad, Pärnumaa kutsehariduskeskus, Viljandi- ja Valgamaa kutseõppekeskus, Tallinna teeninduskool ning Haapsalu kutsehariduskeskus.
Neljapäeval astuvad võistlustulle teise ja reedel kolmanda kursuse õpilased. Osalejad loositakse kaheliikmelistesse võistkondadesse nii, et koos peavad tööle hakkama eri koolide õpilased.

Võitjad kuulutatakse välja reedel kell 13.30 algaval auhinnatseremoonial.
Kuressaare ametikool korraldab kokaõpilaste kutsevõistlust “Kokakunst Kuressaares” alates 2010. aastast.

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/?p=5480