»

mai 08

Prindi see Postitus

Oskuste aasta suurüritus Noor Meister 2017 – restoraniteenindaja kutsemeistrivõistlused

Oskuste aasta suurüritus Noor Meister 2017 toimus 4.-5. mail Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses, mille käigus toimus ka  .  Sellel alal  esindasid Olustvere TMK K1 õpilane Monika Kihuoja ja MTT2 õpilane Elisabeth Muts.

Võistluse käigus demonstreerisid võistlejad restoraniteenindaja kutseoskusi ja teadmisi, mis on omandatud nii õppetöö käigus kui ka lisatreeningutel. Lisaks klienditeenindusele tuli sooritada erinevaid ülesandeid ja panna oma oskused proovile mitmetel teeninduse eritehnikatel. Võistlusülesannete sooritamise käigus sai ka näidata oma loomingulisust ning võimekust saada hakkama ootamatutes teenindus-situatsioonides.

Võistlus koosnes kolmest moodulist:

• 1. moodul: eriülesanded (salvrätikute voltimine, veini dekanteerimine, ananassi lõikamine, salatikastme valmistamine ja salati serveerimine)
  • 2. moodul: pidulik lõunasöök (table boxing, piduliku lõunalaua katmine, final mise en place, piduliku lõunasöögi teenindus)
  • 3. moodul: kokteilivastuvõtt (vastuvõtu ettevalmistus, vastuvõtu teenindus, juustu lõikamine suupistevaagnalt pakkumiseks)

juustu serveerimine

kokteilide valmistamine