«

»

juuni 28

Prindi see Postitus

Parimate lõpetajate tunnustusüritused

14.juunil 2017 toimus Viljandimaa Omavalitsuste Liidu esimehe ja maavanema vastuvõtt maakonna koolide parimatele lõpetajatele. Meie koolist osales vastuvõtul maaturismi teeninduse eriala lõpetanud LIIS  TEMPEL.

Maaeluminister Tarmo Tamm tunnustas 27.juunil 2017 vastuvõtul Maaeluministeeriumis parimaid maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli lõpetajaid. Tänuüritus toimus sel aastal 19. korda.

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist olid vastuvõtule kutsutud põllumajanduse eriala lõpetanud LAURA  LUUR ja toiduainete töötlemise eriala lõpetanud MARIETTE SAKKOOL koos direktoriga.

Video -Maaeluministri vastuvõtt parimatele lõpetajatele

 

4.juulil 2017 kohtusid parimad lõpetajad presidendi vastuvõtul presidendilossi roosiaias. Meie koolist oli  vastuvõtule kutsutud põllumajanduse eriala lõpetanud MIHKEL MERILA.

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/?p=5992