↑ Tagasi Koolist-le

Prindi see Leht

Õppeosakond

  • Helle Aunap – õppeosakonna juhataja
    helle.aunap@olustvere.edu.ee
  • Helme Uusen – õppeosakonna sekretär
    metoodika@olustvere.edu.ee

Telefon: 437 4244

ÕPPEKAVARÜHMADE KOORDINAATORID

  • Ingrid Uus – Käsitöö
    disaini ja  käsitöö valdkonna koordinaator, tekstiilitöö erialaained
    ingrid.uus@olustvere.edu.ee
  • Malle Peterson – Majutamine ja toitlustamine / Toiduainete töötlemine
    õppetööstuse – söökla  juhataja, toitlustusvaldkonna ja toiduainete töötlemise eriala koordinaator
    malle.peterson@olustvere.edu.ee
  • Miljan Talvet – Sekretäri- ja kontoritöö / Majandusarvestus ja maksundus
    sekretäri, raamatupidaja eriala õppekavade koordinaator; dokumendihaldus, tööseadusandlus, personalitöö, etikett
    miljan.talvet@olustvere.edu.ee
  • Miralda Paivel – Põllundus ja loomakasvatus
    põllumajanduse valdkonna koordinaator, taimekasvatus, mullaõpetus,väetamisõpetus,
    PM 1 ja PM 3 kursuse juhendaja
    miralda.paivel@olustvere.edu.ee
  • Tiina Ardel – Reisimine, turism ja vaba aja veetmine
    turismi valdkonna koordinaator, turismi valdkonna kutseõpetaja
    tiina.ardel@olustvere.edu.ee

 

ÕPETAJAD

  • Agnes Kurg – muusikaõpetus
  • Aleksandra Pavlenkova – klaasi eriala
    aleksandra.pavlenkova@olustveremois.ee
  • Aleksander Jürgen – õppesõit
    aleksander.jyrgen@olustvere.edu.ee
  • Anne Saarva – matemaatika, statistika,  PM 2,PM 4  kursuse juhendaja
    anne.saarva@olustvere.edu.ee
  • Annika Kala – keemia
    annika.kala@olustverepk.edu.ee
  • Anu Kivi – eesti keel ja kirjandus, huvijuht, K 2 kursuse juhendaja
    anu.kivi@olustvere.edu.ee
  • Eili Soon – klaasi eriala (lapsepuhkusel)
  • Elina Sarv – bioloogia, keemia
    elina.sarv@olustvere.edu.ee
  • Elli Vendla – toiduvalmistamine, praktiline toiduvalmistamine, rahvusköögid
    elli.vendla@olustvere.edu.ee
  • Elmut Lehiste – põllumajandustehnika praktika
  • Elviira Grosberg – vene keel, kehaline kasvatus
    elviira.grosberg@olustvere.edu.ee
  • Endla Pesti – loodusained,  metsandus; MTT3 kursuse juhendaja
    endla.pesti@olustvere.edu.ee
  • Eve Klettenberg – toiduainete töötlemise ja tehnoloogia erialaained, J3/ PK 3  kursusejuhendaja
    eve.klettenberg@olustvere.edu.ee
  • Heino Kannel – materjaliõpetus, liiklus ja ohutus, autoõpetus
    heino.kannel@olustvere.edu.ee
  • Kaja Marrandi – taimekaitse õpetaja
    kajavessart48@gmail.com
  • Indrek Mägi – põllumajandustehnika praktika
    indrek.magi@olustvere.edu.ee
  • Inga Ots – loomade anatoomia ja füsioloogia, lamba- ja kitsekasvatus
    inga.ots@olustvere.edu.ee
  • Inna Raud – tekstiilitöö erialaained
    inna.raud@olustvere.edu.ee
  • Kaie Pungas – keraamikaeriala õpetaja
    kaie.pungas@olustvere.edu.ee
  • Kaiti Pirs – kalkulatsioon, menüüde koostamine, praktiline toiduvalmistamine, klienditeenindus, etikett, teenindus ja müük ; K1 ja K4 kursuse juhendaja
    kaiti.pirs@olustvere.edu.ee
  • Katrin Kurvits – ühiskonnaõpetus, ajalugu, prantsuse keel (lapsepuhkusel)
  • Lagle Vilu  – turismivaldkonna erialaained, MTT 1, MTT2 kursuse juhendaja
    lagle.vilu@olustvere.edu.ee
  • Loore Kreem – inimeseõpetus, karjääriõpetus,suhtlemine, õpilaskodu kasvataja
    loore.kreem@olustvere.edu.ee
  • Madis Randaru – ehitusõpetus
  • Maire Vesingi – toiduvalmistamine, hügieen, puhastustööd, toitumisõpetus, toiduainete õpetus, praktiline toiduvalmistamine, K 3 kursuse juhendaja
    maire.vesingi@olustvere.edu.ee
  • Marika Kaska – toiduainete töötlemise, pagar – kondiitri erialaained, PK2 kursuse juhendaja
    marika.kaska@olustvere.edu.ee
  • Marika Oeselg – loomakasvatus
    marika.oeselg@olustvere.edu.ee
  • Marjel Einulo – inglise keel
    marjel.einulo@olustvere.edu.ee
  • Margit Kirss – erialane inglise keel
  • Oskar Noorkõiv – füüsika
  • Paavo Matsin – eesti keel, kirjandus, kultuuriõpetus
    paavo.matsin@olustvere.edu.ee
  • Piret Hirv -matemaatika
    piret.hirv@olustverepk.edu.ee
  • Piret Tõnisson-Särk – kunstiained
    piret.tonisson@olustverepk.edu.ee
  • Reet Pärna – inglise keel
    reet.parna@olustvere.edu.ee
  • Reti Randoja-Muts – aiandus
    retirandojamuts@olustvere.edu.ee
  • Riho Kala – õppetalu juhataja, maaviljeluse õpetaja
    riho.kala@olustvere.edu.ee
  • Sigrid Janke – prantsuse keel
  • Tiiu Viisut – vene keel
    tiiu.viisut@olustvere.edu.ee
  • Tõnis Tiit – majanduse- ja ettevõtluse alused
    tonis.tiit@olustvere.edu.ee
  • Urmo Reitav – ühiskonnaõpetus
  • Valmar Lutsar – mesinduse erialaained
    valmar.lutsar@olustvere.edu.ee
  • Vello Sääsk – tööohutus, traktori õppesõit
    vello.saask@olustvere.edu.ee
  • Virgo Õitspuu – haridustehnoloog, arvutiõpetus, kehaline kasvatus
    virgo.oitspuu@olustvere.edu.ee
  • Vello Aleksejev – ajalugu
    vello.aleksejev@olustvere.edu.ee

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/?page_id=201