↑ Tagasi Koolist-le

Prindi see Leht

Õppeosakond

Helle Aunap – õppeosakonna juhataja

Helme Uusen – õppeosakonna sekretär

Telefon: 437 4244

ÕPETAJA

  • Agnes Kurg – muusikaõpetus
  • Aleksandra Pavlenkova – klaasi eriala
  • Aleksander Jürgen – õppesõit
    alexjyrgen@gmail.com
  • Anne Saarva – matemaatika, statistika,  PM 2,PM 4  kursuse juhendaja
    anne@olustvere.edu.ee
  • Annika Kala – keemia
  • Anu Kivi – eesti keel ja kirjandus, huvijuht, K 2 kursuse juhendaja
    anukivi007@gmail.com
  • Astra Aavik – klaasi eriala materjaliõpetus
  • Eili Soon – klaasi eriala (lapsepuhkusel)
  • Elina Sarv – bioloogia, keemia
    elina.sarv@gmail.com
  • Elli Vendla – toiduvalmistamine, praktiline toiduvalmistamine, rahvusköögid
    elli@olustvere.edu.ee
  • Elmut Lehiste – põllumajandustehnika praktika
  • Elviira Grosberg – vene keel, kehaline kasvatus
    elviira.grosberg@gmail.com
  • Endla Pesti – loodusained,  metsandus; MTT3 kursuse juhendaja
    endla@olustvere.edu.ee
  • Eve Klettenberg – toiduainete töötlemise ja tehnoloogia erialaained, J3/ PK 3  kursusejuhendaja
    eveklettenberg@gmail.com
  • Heino Kannel – materjaliõpetus, liiklus ja ohutus, autoõpetus
  • Kaja Marrandi – taimekaitse õpetaja
    kajavessart48@gmail.com
  • Indrek Mägi – põllumajandustehnika praktika
  • Inga Ots – loomade anatoomia ja füsioloogia, lamba- ja kitsekasvatus
  • Ingrid Uus – disaini ja  käsitöö valdkonna koordinaator, tekstiilitöö erialaained uus.ingrid@gmail.com
  • Inna Raud – tekstiilitöö erialaained
  • Kaie Pungas – keraamikaeriala õpetaja
    kaiepungas@gmail.com
  • Kaiti Pirs – kalkulatsioon, menüüde koostamine, praktiline toiduvalmistamine, klienditeenindus, etikett, teenindus ja müük ; K1 ja K4 kursuse juhendaja
    kaiti@olustvere.edu.ee
  • Katrin Kurvits – ühiskonnaõpetus, ajalugu, prantsuse keel (lapsepuhkusel)
    kkurvits@hotmail.com
  • Lagle Vilu  – turismivaldkonna erialaained, MTT 1, MTT2 kursuse juhendaja
    lagle.vilu@gmail.com
  • Loore Kreem – inimeseõpetus, karjääriõpetus,suhtlemine, õpilaskodu kasvataja loorekreem@gmail.com
  • Madis Randaru – ehitusõpetus
  • Maire Vesingi – toiduvalmistamine, hügieen, puhastustööd, toitumisõpetus, toiduainete õpetus, praktiline toiduvalmistamine, K 3 kursuse juhendaja
    maire.vesingi@gmail.com
  • Malle Peterson -õppetööstuse – söökla  juhataja, toitlustusvaldkonna ja toiduainete töötlemise eriala koordinaator
    malle@olustvere.edu.ee
  • Marika Kaska – toiduainete töötlemise, pagar – kondiitri erialaained, PK2 kursuse juhendaja
    maarikoo1@gmail.com
  • Marika Oeselg – loomakasvatus
    marika.oeselg@gmail.com
  • Marjel Einulo – inglise keel
  • Margit Kirss – erialane inglise keel
  • Miljan Talvet – sekretäri, raamatupidaja eriala õppekavade koordinaator; dokumendihaldus, tööseadusandlus, personalitöö, etikett
    miljan@olustvere.edu.ee
  • Miralda Paivel – põllumajanduse valdkonna koordinaator, taimekasvatus, mullaõpetus,väetamisõpetus,
    PM 1 ja PM 3 kursuse juhendaja
    miralda.paivel@gmail.com
  • Oskar Noorkõiv – füüsika
  • Paavo Matsin – eesti keel, kirjandus, kultuuriõpetus
    paavo@olustvere.edu.ee
  • Piret Hirv -matemaatika
  • Piret Tõnisson-Särk – kunstiained
  • Reet Pärna – inglise keel
    reetparna@gmail.com
  • Reti Randoja-Muts – aiandus
  • Riho Kala – õppetalu juhataja, maaviljeluse õpetaja
    riho@olustvere.edu.ee
  • Sigrid Janke – prantsuse keel
  • Tiina Ardel – turismi valdkonna koordinaator, turismi valdkonna kutseõpetaja
    ardel@olustvere.edu.ee
  • Tiiu Viisut – vene keel
    tiiu@olustvere.edu.ee
  • Tõnis Tiit – majanduse- ja ettevõtluse alused
    tiit@olustvere.edu.ee
  • Urmo Reitav – ühiskonnaõpetus
  • Valmar Lutsar – mesinduse erialaained
  • Vello Sääsk – tööohutus, traktori õppesõit
    vello90@hotmail.com
  • Virgo Õitspuu – haridustehnoloog, arvutiõpetus, kehaline kasvatus
    virgo@olustvere.edu.ee
  • Vello Aleksejev – ajalugu
    vello@olustvere.edu.ee

 

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/?page_id=201