Prindi see Leht

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee

Vastuvõtukord

Igavene link sellele artiklile: http://www.olustvere.edu.ee/

PILTE PIDULIKULT VABARIIGI 100. AASTAPÄEVA AKTUSELT 2018

VABARIIGI AASTAPÄEVA AKTUS 2018
« 2 kohta 2 »

Talvised lõpuaktused

Õnnitleme lõpetajaid!

16.veebruaril 2018 toimus koka eriala päevase õppe ja koka ning kondiitri eriala sessioonõppijate lõpuaktus.

PILDID  AKTUSEST
Järgmised lõpuaktused:

2.märtsil 2018 kell 13.00 Olustvere lossis põllumajanduse eriala päevase õppe lõpetajad

22.märtsil 2018 kell 17.00 Olustvere leivakojas masinkuduja eriala sessioonõppe lõpetajad

Talvine lõpueksamite aeg on käes

Alates 9.veebruarist on erilist sagimist nii õppetalus, õppetööstuses kui ka õppeköögis. Toimuvad talviste õppekavade lõpetajate  koolilõpueksamid, mis koka ja põllumajanduse eriala õpilastel ühitatud kutseeksamitega.

Kondiitrite aastase töö tulemus on lauale kantud!

Kokad lõpueksamiks valmis!

Eksam käimas.

Kohtume Intellektikal

Olete oodatud osalema töötubades ja tutvuma kooli tegemistega reedel, 9.veebruaril

Tartu Näituste messikeskuses haridusmessil  INTELLEKTIKA 2018.

Koolipere pidas sünnipäeva

Olustvere kooli ajalugu algab aastast 1888. Väärikas vanus!

Palju õnne kõigile, kellel seoseid Olustverega!

35 aastat õpetajate mälumängu

Esimene kutseõppeasutuste õpetajate mälumäng toimus 1.detsembril 1983 Vana-Võidus. Kaasa lõi 10 kooli: Gagarini nim.NST, Vinni NST, Kaarepere ST, Tihemetsa ST, Türi NST, Jäneda ST, Räpina ST, Olustvere ST, Kehtna NST, Putkaste ST. Võitis Gagarini võistkond koosseisus Rein Abel, Ants Abel, Juno Tool, Tõnu Salong.

8.veebruaril 2008 toimus 100-s mälumäng ka Vana-Võidus. Võitis Viljandi.

2.veebruaril 2018 toimub 140-s mäng Pärnumaa Kutsehariduskeskuses

Tänaseks on mängima jäänud: Olustvere, Kehtna, Valga, Pärnu, Järvamaa, Räpina, Luua, Viljandi koolid. Mälumängud on kestnud 35 aastat.

Olustvere fotoarhiiv : Hetk mälumangust 15.oktoobril 2010 Olustveres

Päev Itaalia köögis

Itaallastest vennad Dario ja Luca õpetasid 3. kursuse kokkasid traditsioonilisi Itaalia toite tegema. Eelroog kõrvitsast, praad metssealihast ning magustoiduks panna cotta. Itaalia roogade puhul ei saa märkimata jätta ka pasta ning gnocchide valmistamist.

Valminud toidud serveeriti Olustvere lossis ühisel pidulikul õhtusöögil.