Jõulud mõisas

Olustvere mõisas on alanud 22.detsembrini kestev programm “Jõulud mõisas”!

Hetkel on osalemas ligi 600 last üle Eesti, samas on veel vabu aegu programmis osalemiseks. Toreda päeva eest kannavad hoolt maaturismi teeninduse eriala kolmanda  kursuse õpilased.

Programm

Kohtumiseni Olustveres!

Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste eelvoorud alanud

30.novembril toimus Viljandi Paalalinna Koolis XV Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Viljandimaa eelvoor.

Meie kooli võistkond koosseisus Max Kurg,Tõnu Kastepõld, Erich Vain ja Robin Randaru saavutasid eelvoorus tubli teise koha!

Võistlust korraldab Eesti Mälumänguliit ning peale maakonnavoorude toimumist selgitatakse välja need koolid, kes pääsevad finaali ja kohtuvad 15.aprillil 2018 Viimsi Koolis.

Rahvusvaheline õpilasfirmade projekt “Central Baltic Student Enterprises Without Borders”

Koka eriala  2.kursuse õpilased Tuuli Tiidor ja Hetti Ustimenko osalevad rahvusvahelises õpilasfirmade projektis “Central Baltic Student Enterprises Without Borders”.

Projekti käigus on toimunud õpilasfirmade konverents Tallinnas, õpilasfirma liikmete koolitus Tartus ja innovatsioonilaagrer Helsingis.
Projektis osalemise eesmärk on luua rahvusvaheline õpilasfirma koos Läti, Soome, Rootsi ja Eesti õpilastega.
Meie tüdrukute firma valmistab uudseid köögitarvikuid ning loodud on ka esimese toote prototüüp.

Pilte toimunud Mardilaadalt (16-18 november 2017)

Mardilaat 16-18 november 2017

Pilte stiilipeolt “Kolhoos”

Pilte stiilipeolt “Kolhoos”, mis lõpetas põllumeeste pärastlõuna (21.11.2017)

Stiilipidu "KOLHOOS"
« 1 kohta 3 »

Pilte põllumeeste pärastlõunast 2017

Põllumeeste pärastlõuna 2017
« 1 kohta 4 »

EHRL stipendiaat on selgnud

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) valis 2017/2018 õppeaasta stipendiumi saajaks  koka eriala II kursuse õpilane HETTI  USTIMENKO.

Prindi see Leht

Vastuvõtt

Jätkame dokumentide vastuvõttu sessioonõppesse PAGARI eriala vabadele õppekohtadele kuni 15.detsembrini 2017

DOKUMENDID:

1. Avaldus
päevasesse õppesse kandideerijale
sessioonõppesse kandideerijale

2. Haridust tõendav dokument

3. Isikut tõendava dokumendi koopia

4. Tervisekaart alla 18-aastastel noortel

5. 2 fotot

Vastuvõtu dokumendid võimalik saata elektrooniliselt e-posti aadressile  vastuvott@olustvere.edu.ee