News

Kutsekoolide meistrivõistlused murdmaajooksus 06. October Helme Uusen


Täna, 6.oktoobril toimusid Tallinnas Eesti kutsekoolide meistrivõistlused murdmaajooksus. Meie koolist osalesid kaks põllumajanduse 1. kursuse õpilast: Mihkel Aavik ja Rasmus Runtal. Mõlemad noormehed võistlesid -17a vanusegrupis, kes pidid läbima 2km pikkuse raja. 19. võistleja seas tuli Eesti kutsekoolide meistriks Mihkel Aavik ajaga 7.55. Rasmus Runtal saavutas tubli 12. koha. 

Täna, 6.oktoobril toimusid Tallinnas Eesti kutsekoolide meistrivõistlused murdmaajooksus. Meie koolist osalesid kaks põllumajanduse 1. kursuse õpilast: Mihkel Aavik ja Rasmus Runtal. Mõlemad noormehed võistlesid -17a vanusegrupis, kes pidid läbima 2km pikkuse raja. 19. võistleja seas tuli Eesti kutsekoolide meistriks Mihkel Aavik ajaga 7.55. Rasmus Runtal saavutas tubli 12. koha.