News

Tunnustatud õpetaja õppimas 08. April Helme Uusen


Sülvi Mölderil, kes äsja pälvis 2021. aasta soome keele õpetaja tiitli, on õppijaid eri vanusest ja kooliastmest. Pedagoogitööle lisaks on ta aastaid olnud giid ning kolleegiga kahasse koostanud keeleõpiku.  Alates 2021 aasta sügisest on tunnustatud õpetaja asunud õppima meie kooli tekstiilkäsitöö erialale. Õpingud kestavad kaks aastat.

Koolipere soovib Sülvile nobedaid näppe koolitüdrukuna!

Loe lisaks Õpetajate Lehest

Sülvi Mölderil, kes äsja pälvis 2021. aasta soome keele õpetaja tiitli, on õppijaid eri vanusest ja kooliastmest. Pedagoogitööle lisaks on ta aastaid olnud giid ning kolleegiga kahasse koostanud keeleõpiku.  Alates 2021 aasta sügisest on tunnustatud õpetaja asunud õppima meie kooli tekstiilkäsitöö erialale. Õpingud kestavad kaks aastat.

Koolipere soovib Sülvile nobedaid näppe koolitüdrukuna!

Loe lisaks Õpetajate Lehest