News

Viljandimaa koolide MV lamades surumises 2023 09. February Helme Uusen


9.veebruaril toimusid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli võimlas Viljandimaa koolide MV lamades surumises 2023.  Meie kooli õpetaja Andres Viksi juhendatav võistkond saavutas gümnaasiumide arvestuses kolmanda koha. Kaaluklassides kujunesid meie õpilastele tulemused: 

Alla 66 kg       1. koht Markes Kesa

Alla 93 kg      2. koht Hans Peeter Haud

Alla 105 kg    2. koht Janar Luks

Üle 105 kg     1. koht Andri Aasamets

Koondprotokoll ja pildid

9.veebruaril toimusid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli võimlas Viljandimaa koolide MV lamades surumises 2023.  Meie kooli õpetaja Andres Viksi juhendatav võistkond saavutas gümnaasiumide arvestuses kolmanda koha. Kaaluklassides kujunesid meie õpilastele tulemused: 

Alla 66 kg       1. koht Markes Kesa

Alla 93 kg      2. koht Hans Peeter Haud

Alla 105 kg    2. koht Janar Luks

Üle 105 kg     1. koht Andri Aasamets

Koondprotokoll ja pildid