News

Noored võistlemas Pariisis 01. March Helme Uusen


27.02 - 02.03 viibivad meie kooli kolm õpilast Pariisis. Toimumas on taas põllumajandusnäitusel euroopa noorte võistlus loomade mõõtmises ja veini tundmises. Loomade mõõtmises proovivad kätt põllumajandustöötaja eriala teise kursuse õpilased Evald-Sander Abilon ja Karl David Verk. Veinimaailma panustab maaturismi eriala kolmanda kursuse õpilane Sandra Martina Nagelman. Õpilasi saadab inglise keele õpetaja Reet Pärna.

 

27.02 - 02.03 viibivad meie kooli kolm õpilast Pariisis. Toimumas on taas põllumajandusnäitusel euroopa noorte võistlus loomade mõõtmises ja veini tundmises. Loomade mõõtmises proovivad kätt põllumajandustöötaja eriala teise kursuse õpilased Evald-Sander Abilon ja Karl David Verk. Veinimaailma panustab maaturismi eriala kolmanda kursuse õpilane Sandra Martina Nagelman. Õpilasi saadab inglise keele õpetaja Reet Pärna.