News

Maaeluminister tunnustab maamajanduserialade tugevamaid 02. July Helme Uusen


1. juulil 2021 tunnustas maaeluminister Urmas Kruuse maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe tänavusi parimaid lõpetajaid kutseõppeasutuste -põllumajandus, hobumajandus, aiandus, metsandus, kalandus; Eesti Maaülikooli; Tartu Ülikooli bioloogia ja ökoinnovatsioon ning molekulaarsed bioteadused; TalTech Eesti Mereakadeemia merenduse ja TalTech loodusteaduskonna toidutehnoloogia ja arendus erialadelt.

Meie kooli poolt on tunnustamisele esitatud põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Oliver Kruuse ja Egert Nei!

Koolipere soovib kõigile edu uutes ettevõtmistes!

1. juulil 2021 tunnustas maaeluminister Urmas Kruuse maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe tänavusi parimaid lõpetajaid kutseõppeasutuste -põllumajandus, hobumajandus, aiandus, metsandus, kalandus; Eesti Maaülikooli; Tartu Ülikooli bioloogia ja ökoinnovatsioon ning molekulaarsed bioteadused; TalTech Eesti Mereakadeemia merenduse ja TalTech loodusteaduskonna toidutehnoloogia ja arendus erialadelt.

Meie kooli poolt on tunnustamisele esitatud põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Oliver Kruuse ja Egert Nei!

Koolipere soovib kõigile edu uutes ettevõtmistes!