Järelevastamiste ajakava ajavahemikus 18.08 - 28.08.2020


Õpetaja

Kuupäev, kell

Kab

Tiiu Viisut

25.-26.08

kell 9-11

217

Andres Viksi

18. ja 25. 08

KOKKULEPPEL

kell 10-12 

Staadion

Reti Randoja-Muts

26.08

215

Anne Saarva

24.08 kell 12.00-14.00

25.08 kell 9.00-12.00 

27.-28.08 kell 9.00 - 12.00

224

Ülle Toots

(24.aug), T (18.aug ja 25.aug) ja R (28.aug) kõikidel neil päevadel 9.00-12.00 klassiruumis DNA. 

 

Miralda Paivel

18. 08

kell 9-12.00.

Edasi kokkuleppel. 

Kab 232

Maire Vesingi

21., 27., 28.08

Kell 8.30 -12

Söökla õppeklass

Reet Pärna

17.-28.08

(esmaspäev-neljapäev)

Kell 9.00  - 11.00

213

Annika Kala

25. ja 26. 08

kell 11.00 - 12.00 

242

Endla Pesti

19.08

kell 13-15

24. 08

 kell 9-12

238

Oskar Noorkõiv

25.08   

10.00 -  11.30

 

Heino Kannel

 24. või 25. 08

 kell 9.00 - 10.00

220

Elina Sarv

Eelnev kokkulepe!

Sobib ükskõik milline päev ja kellaaeg.

 

Jaanus Gorain

26.08  

Kell 12.-15 14.15  

126

Alar Ani

 17-19.08

alates kell 12.

Eelnev kokkulepe vajalik –

e-maili või telefoniga.

 

Loore Kreem

Eelneval kokkuleppel õpilaskodus alates 16.00

 

Marika Oeselg

Kontakt e-kirjaga  marika.oeselg@gmail.com

 

Vello Sääsk

Eelnev kokkulepe: vello.sääsk@olustvere.edu.ee

Teisipäev ja neljapäev

220

 

 

Marika Oeselg

Kontakt e-kirjaga  marika.oeselg@gmail.com

 

Vello Sääsk

Eelnev kokkulepe: vello.sääsk@olustvere.edu.ee

Teisipäev ja neljapäev

220

 

 

Õpetaja

Kuupäev, kell

Kab

Tiiu Viisut

25.-26.08

kell 9-11

217

Andres Viksi

18. ja 25. 08

KOKKULEPPEL

kell 10-12 

Staadion

Reti Randoja-Muts

26.08

215

Anne Saarva

24.08 kell 12.00-14.00

25.08 kell 9.00-12.00 

27.-28.08 kell 9.00 - 12.00

224

Ülle Toots

(24.aug), T (18.aug ja 25.aug) ja R (28.aug) kõikidel neil päevadel 9.00-12.00 klassiruumis DNA. 

 

Miralda Paivel

18. 08

kell 9-12.00.

Edasi kokkuleppel. 

Kab 232

Maire Vesingi

21., 27., 28.08

Kell 8.30 -12

Söökla õppeklass

Reet Pärna

17.-28.08

(esmaspäev-neljapäev)

Kell 9.00  - 11.00

213

Annika Kala

25. ja 26. 08

kell 11.00 - 12.00 

242

Endla Pesti

19.08

kell 13-15

24. 08

 kell 9-12

238

Oskar Noorkõiv

25.08   

10.00 -  11.30

 

Heino Kannel

 24. või 25. 08

 kell 9.00 - 10.00

220

Elina Sarv

Eelnev kokkulepe!

Sobib ükskõik milline päev ja kellaaeg.

 

Jaanus Gorain

26.08  

Kell 12.-15 14.15  

126

Alar Ani

 17-19.08

alates kell 12.

Eelnev kokkulepe vajalik –

e-maili või telefoniga.

 

Loore Kreem

Eelneval kokkuleppel õpilaskodus alates 16.00