Konsultatsioonide ajakava

Agnes Kurg

Aeg ja koht kokkuleppel

Jaanus Gorain

Konsultatsioon toimub kas teisipäeval või kolmapäeval, see oleneb minu tunniplaanist. See toimub 9. tunni ajal ehk 16:00-16:45. Toimumiskoht on klassiruum 126. Kui puudub kirjalik või suuline kokkulepe, siis järelvastamist ei toimu.

Reti Randoja-Muts

Konsultatsioon ja järelvastamine varasemal kokkuleppel kabinetis 215, lõunapausi ajal.

Marika Oeselg

Varasemal kokkuleppel, klassiruum 244

Miljan Talvet

Konsultatsioonid on õpetajaga kokkuleppel kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (e-kirjaga).

Endla Pesti

Esmaspäeviti kell 16 ruum 238, muudel päevadel kokkuleppel

Tiina Ardel

Ainult eelneval kokkuleppel õpilase ja õpetaja vahel

Lagle Vilu

Eelneval kokkuleppel (v.a kolmapäev) ruumis 230

Ingrid Uus

Konsultatsioonid individuaalsel kokkuleppel, Käsitöömajas (kui ei ole konkreetselt teisiti kokku lepitud).

Anne Saarva

Matemaatika konsultatsioonid on olnud selle õppeaastal igal neljapäeval kell 16.00 kabinetis 224.

Miralda Paivel

Konsultatsioonid/järelvastamised kokkuleppel õpetajaga

Andres Viksi

Esmaspäeval ja kolmapäeval kell 17:30-20:00 võimla jõusaal avatud harjutamiseks ja järelevastamisteks.

Marika Kaska

Kuna on tegemist ainult täiskasvanud õppijatega on konsultatsioonid eelneval kokkuleppel

Katrin Kurvits

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16 klassis 122

Tõnis Tiit

Kokkuleppel pärast tunde

Sandra Urvak

Esmaspäeviti kell 9.00-16.00 Olustvere TMK peahoones, ruumis nr 140 (Fotostuudio). Muul ajal vastavalt kokkuleppele.

Tiiu Viisut

Kokkuleppel

Piret Hirv

Teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 14.00-17.00 Olustvere Põhikoolis või kirjutada meilile piret.hirv@olustverepk.edu.ee

Reet Pärna

Konsultatsioonid ja järelvastamised toimuvad vastavalt kokkulepetele konkreetsete õpilastega

Vello Sääsk

- tööohutus, traktorid PMI ja PMII

Üldjuhul neljapäeviti; kui on kokkulepe, siis ka teisipäev; alates 16.00-st, mitte varem.

Vello Aleksejev

Annika Kala