Täiendusõppe koolitused

Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool pakub alljärgnevaid täienduskoolitus kursusi

Info: koolitus [at] olustvere.edu.ee või tel. +372 4374234; +372 5059304

VALDKOND: Käsitöö

RKT koolitus: Käsitöötoote disainimine taaskasutusmaterjalidest
(18.juul - 23.november 2018)

RKT koolitus: Raku põletus tehnoloogia (19.juuli - 28.juuli 2018)

RKT koolitus: Klaasisulatustehnika Pâte de Verre ehk klaasipasta tehnika ühendamine klaasipuhumisega (30.juuli - 4.august 2018)

RKT koolitus: Kipsvormide valmistamine termosnõude tootmiseks (6.august - 19.august 2018)

RKT koolitus: Kipsmudelite treimine ja vormide valmistamine klaasnõude väikeseeria tootmiseks (17.august - 30.august)

RKT koolitus: Arhailine tikand ning selle kasutusvõimalused kaasaegsete tekstiiltoodete kaunistamisel (7.september - 20.september 2018)

RKT koolitus: Sulatatustehnikates mosaiik-klaasist unikaaltoodete valmistamine (28.september - 1.detsember)

RKT koolitus: Silmkoeliste pitssõrmikute kudumine
(1.oktoober - 10.detsember)

RKT koolitus: Helmestikand ja selle tikandi kasutamine nahast koti kaunistamisel  (5.oktoober - 24.november)

RKT koolitus: Värviliste savimasside kasutamine keraamiliste disainesemete loomisel  (8.oktoober - 16.oktoober)

RKT koolitus: Klaasimaalitehnika ja vitraaži algõpetus
(12.oktoober - 8.detsember)

VALDKOND: Põllumajandus ja loomakasvatus

PRIA koolitus: Maitsetaimede kasvatamine (16. juuni - 7. august 2018)

PRIA PIP loomakasvatusprogramm: Põllumajandusloomade heaolu - lihaveisekasvatus (2.august)

PRIA koolitus Täienduskoolitus veebilehe kujundamisest toiduainete töötlemise või põllumajanduse väikeettevõtetele (15.august - 31.august 2018)

PRIA PIP loomakasvatusprogrammi infopäev: Infopäev - karja tervis lihaveisekasvatajatele (25.juulil)

PRIA PIP loomakasvatusprogramm infopäev: Põllumajandusloomade heaolu infopäev - väikemäletsejad (28.august 2018 Saaremaal)

PRIA PIP loomakasvatusprogramm infopäev: Põllumajandusloomade heaolu infopäev - väikemäletsejad (29.august 2018 Lääne Nigula vallas)

VALDKOND: Toiduainete töötlemine

RKT täiendkoolituskursus: Väiketootja eri: sabast ninani läbi Eesti rahvakalendri (16. juuli - 6. oktoober 2018)

RKT koolitus: Lihatehnoloogia alane koolitus väiketootjatele (18.juuli - 19.detsember)

PRIA koolitus: Fermenteeritud piimatoodete valmistamine (2.august - 8.august 2018)

RKT koolitus: Kitsepimast toodete valmistamine (31.august - 8.september 2018)

RKT koolitus: Lihakonservide valmistamine (27.september - 27.oktoober)

RKT koolitus: Liha kuivatamine ja vinnutamine  (1.oktoober - 1.detsember)

VALDKOND: Majandusarvestus ja maksundus

RKT koolitus: Raamatupidamine ja lepinguõigus füüsilisest isikust ettevõtjale  (18.oktoober - 26.oktoober)

VALDKOND: Sekretäri- ja kontoritöö

RKT koolitus: Bürootöötaja koolitus (16.oktoober - 7.november)

VALDKOND: Reisimine, turism ja vaba aja veetmine

RKT koolitus: Täienduskoolitus giididele - Sinu hingamine on Sinu hääl (11.september - 18.september)

RKT koolitus: Digiturundus turismiettevõtjatele ja -töötajatele  (24.september - 22.oktoober)

RKT koolitus: Kohaliku piirkonna koostööl põhineva matka- ja loodusturismitoote arendamine ja turundamine (25.september - 16.oktoober)

RKT koolitus: Turismitöötaja motivatsioon ja meeskonnatöö (31.oktoober - 1.november)

VALDKOND: Majutamine ja toitlustamine

RKT koolitus: Taimetoidud (16.august - 18.august 2018)

RKT koolitus: Eritoitumisvajadusega klientidele menüü koostamine ning toitude valmistamine (28.august - 25.september)