Eesti Rahvakunsti ja Käsitööliidult teenetemärgid 12. veebruar Helme Uusen

10.veebruaril pidas Eesti Rahvakunsti ja Käsitööliit oma 95.sünnipäeva ning selle raames jagati ka tunnustusi.

Käsitööliidu Hõbedase teenetemärgi said fotograafia õpetaja Sandra Urvak, kes on jäädvustanud aastaid lisaks kooli tegemistele ja fotograafia tundide andmisele ka meie kultuuripärandi hoidmise, arendamise ja valmistamisega seotut ning pakkunud mitte ainult meile koolis sellega silmailu vaid ka paljudele teistele.

Samuti sai Hõbedase teenetemärgi tekstiilkäsitöö õpetaja Liis Luhamaa panuse eest, et meie õppijad (aga ka teised huvilised mitte ainult Eestis) saaksid  teada lõnga värvimise ning rahvarõivaste valmistamise saladused ja oskused ning oskaksid neid kasutada nii, et tulemus oleks alati vaatamist väärt.