Uudised

Kui põllule ei saa, siis metsa 24. jaanuar Helme Uusen


Põllumajanduse eriala neljanda kursuse õpilastel on peagi kooli lõpetamine käsil, kuid veel enne on vaja läbida metsanduse õppeaine praktiline moodul. Pikaajalises koostöös saavad meie õpilased praktilise väljaõppe Luua Metsanduskoolis. Ajavahemikul 23.-26.01 toimubki reaalne tegevus metsas puude langetamisest kuni laasimiseni ning tutvumine erinevate metsatöömasinatega.

Põllumajanduse eriala neljanda kursuse õpilastel on peagi kooli lõpetamine käsil, kuid veel enne on vaja läbida metsanduse õppeaine praktiline moodul. Pikaajalises koostöös saavad meie õpilased praktilise väljaõppe Luua Metsanduskoolis. Ajavahemikul 23.-26.01 toimubki reaalne tegevus metsas puude langetamisest kuni laasimiseni ning tutvumine erinevate metsatöömasinatega.