Uudised

Külalised Burgundia põllumajanduskoolist 09. veebruar Helme Uusen


Burgundia põllumajanduskooli MFR Auxois-Sud-Morvani direktriss ja president meil külas 05.02—09.02

Meie Prantsuse partnerkooli esindajad tutvusid nädala jooksul meie kooli õpetajate, meie erinevate õppimisvõimaluste ja  kodadega. Koos külastati  lähikonna piimakarjaettevõtteid (Parduse ja Muraka OÜ), kuhu nende 4 õpilast on märtsis kolmeks nädalaks Erasmus + programmi kaudu praktikale tulemas.

Jõuti veidi uudistada  ka kaugemal toimuvat-- Baltic Agro Machineryt ja Estonia OÜ lehmi ja biogaasi tootmist, samuti Eesti Rahva Muuseumi Tartus. Külastuse lõppu jäävad veel Kohtumine Prantsuse Instituudi juhtidega ja Tallinna vanalinna külastamine.

Külaliste teejuhiks kooli prantsuse keele õpetaja Katrin Kurvits

Burgundia põllumajanduskooli MFR Auxois-Sud-Morvani direktriss ja president meil külas 05.02—09.02

Meie Prantsuse partnerkooli esindajad tutvusid nädala jooksul meie kooli õpetajate, meie erinevate õppimisvõimaluste ja  kodadega. Koos külastati  lähikonna piimakarjaettevõtteid (Parduse ja Muraka OÜ), kuhu nende 4 õpilast on märtsis kolmeks nädalaks Erasmus + programmi kaudu praktikale tulemas.

Jõuti veidi uudistada  ka kaugemal toimuvat-- Baltic Agro Machineryt ja Estonia OÜ lehmi ja biogaasi tootmist, samuti Eesti Rahva Muuseumi Tartus. Külastuse lõppu jäävad veel Kohtumine Prantsuse Instituudi juhtidega ja Tallinna vanalinna külastamine.

Külaliste teejuhiks kooli prantsuse keele õpetaja Katrin Kurvits