Uudised

Tulevased põllumehed võtsid mõõtu või tegemises ja kärjeraamide valmistamises 21. mai Helme Uusen


17.mail 2019 toimus Türi Lillelaadal juba 19.ndat korda parima noortaluniku väljaselgitamine. Parima noortaluniku tiitli nimel võttis omavahel mõõtu kokku 24 võistlejat, parima tiitli pälvis Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilane. 

Meie koolist osales 9-liikmeline võistkond, alavõidu said: 

põllukultuuride seemnete tundmisel + viljakoti kaalumisel  – Magnus Runtal

kärjeraami valmistamises  – Siim Reilson

Seekordsed võistlusalad:   või valmistamine purgis, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, põllukultuuride seemnete tundmine + viljakoti kaalumine, tõstukiga ladustamine, lüpsimasina hooldus, saeketi vahetus, kärjeraami valmistamine, kultivaatoril pii vahetamine.

Tegusat kevadet-suve võistlejatele, aitäh korraldajatele!

17.mail 2019 toimus Türi Lillelaadal juba 19.ndat korda parima noortaluniku väljaselgitamine. Parima noortaluniku tiitli nimel võttis omavahel mõõtu kokku 24 võistlejat, parima tiitli pälvis Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilane. 

Meie koolist osales 9-liikmeline võistkond, alavõidu said: 

põllukultuuride seemnete tundmisel + viljakoti kaalumisel  – Magnus Runtal

kärjeraami valmistamises  – Siim Reilson

Seekordsed võistlusalad:   või valmistamine purgis, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, põllukultuuride seemnete tundmine + viljakoti kaalumine, tõstukiga ladustamine, lüpsimasina hooldus, saeketi vahetus, kärjeraami valmistamine, kultivaatoril pii vahetamine.

Tegusat kevadet-suve võistlejatele, aitäh korraldajatele!