Koolielu

Majutus

Õpilaskodu

ÕPILASKODU KASUTAMISE EEST TASUMINE ESITATUD ARVE ALUSEL.

Arve saadetakse lepingus märgitud e-post aadressile.

Õpilastel on võimalik kasutada kaasaegset hotelli-tüüpi õpilaskodu. Toad on 2- kohalised koos WC, dušši ja miniköögiga (valamu, pliit, külmkapp). Igas toas on internetiühendus.
Majas on võimalik pesu pesta ja kuivatites kuivatada. Köögid on sisustatud pliidi ja külmkapiga. Olemas on ka saun, jõusaali nurk.

Õpilaskodus on vaba aja sisutamiseks mitmekülgsed võimalused- majas on televiisorid ja mitmed mängude toad, kus saab mängida lauamänge, pilljardit, õhuhokit, nintendo Vii-d.

Õpilaskodus elamiseks sõlmitakse õpilasega üürileping. Kui õpilane ei soovi enam õpilaskodus elada, siis teatab ta sellest õpilaskodu  töötajale ning ta kustutatakse elanike nimekirjast. Välja kirjutamata õpilane on kohustatud tasuma kohamaksu.

Üürileandja esindaja juuresolekul täidetakse üürilepingus nimetatud toa üleandmis-vastuvõtmisakt, kus fikseeritakse õpilaskodult ülevõetav vara ning kinnitatakse seda mõlemapoolsete allkirjadega.

Õpilased, kes on otsustanud elada õpilaskodus, peavad kinni pidama sisekorraeeskirjadest.

Vajalikud kontaktandmed

Ühiselamu: