Tasuline koolitus: Rotangi taastamise koolitus

Hind270
Asukoht Olustvere puidukoda

Koolituse pikkus: 21 tundi

Koolitus toimub: uus kuupäev täpsustamisel

Koolituse käigus saab õppida ajaloolist rotangi punumise tehnikat ning tutvuda vajalike materjalide, töövahendite ja töövõtetega.

Esmalt punume valmis proovitöö. Peale seda on võimalus alustada oma toolile, kapile jms. uue rotangi punumise või parandamisega.

Koolituse läbinud õppija:

• Oskab kasutada rotangi mööbli parandamisel
  • Oskab kasutada vajalikke töövahendeid ja materjale

Koolitaja: Pille Suurna -  - mööblirestauraatori ja konservaatorina tegutsenud üle 20 aasta. Selle aja jooksul on ta kokku puutunud paljude eriilmeliste esemetega taburetist altarimaalide ja puitskulptuurideni. Pille on teinud koostööd paljude töökodade, restauraatorite ja erialaspetsialistidega. Konserveerinud ja restaureerinud mitmeid kirikutele ja muuseumidele kuuluvaid kunstimälestisi. Lisaks oma igapäevasele tööle restaureerimisfirmas Retk OÜ, panustab ta koolitamisse ja õpetamisse. Kahel viimasel aastal on ta osalenud mööblirestauraatorite kutseeksamite hindamiskomisjoni töös.

Koolituse maksumus: 270 eurot

Koolituse täpsema õppekava leiad SIIT

Koolitusele saad registreerida SIIN

Vaata rohkem koolitusi
Avaldatud 19.03.2024. Viimati muudetud 01.04.2024.