EUROPEA seminar

Loomise kuupäev 19.05.2022

16.-20.maini toimub Prantsusmaal Setes Euroopa põllumajandust/metsandust õpetavate koolide ühenduse EUROPEA seminar. Teemaks - keskkonnahoid ning jätkusuutlik majandus ning selle õpetamine.

Osalevad 22 riigi kutseõppeasutuste esindajad.  Ettekanded tutvustavad Prantsuse põllumajandushariduse korraldust, kutseõpet riigis. Kohal on ka teadusbuss, kus  arutletakse ja lüüakse kaasa taaskasutust, kohalikku toitu jms. propageerivates töötubades. Seminari  käigus tutvutakse ka kohalike ettevõtetega - teemaks keskkonnahoid, taaskasutus, kohalik toit ja selle tootmine. Viimasel seminaripäeval tutvustatakse erinevaid toimunud ühisprojekte, toimub EUROPEA liikmete üldkoosolek ning leitakse uutele projektidele käivitamiseks ideid ning arendatakse partnerlust.

Meie koolist viibib seminaril projekti- ja arendusjuht Marika Šadeiko.

Viimati muudetud 19.05.2022.