Hispaania vs Eesti jalgpall 2019

Loomise kuupäev 09.04.2019

Esmaspäeval 8. aprillil toimus Olustvere staadionil Hispaaniast pärit vahetusõpilaste ja Olustvere TMK õpilaste vahel sõpruskohtumine jalgpallis. Ilm oli üsna vilets: vahetult enne mängu sadas vihma ja õhutemperatuur oli 2 kraadi. Vaatamata sellele otsustasid õpilased planeeritud mängu ära mängida. Mängiti 2x20 min ja 5 vs 5 (sealhulgas väravavaht). Esimene poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Teine poolaeg algas positiivsaelt, kus Eesti läks 2:1 juhtima, kuid siis õnnestus ühel hispaanlasel vigastus saada, mistõttu mäng natuke viibis. Viimasel 10 minutil lõi Hispaania 3 väravat ja võitis sellega sõpruskohtumise lõppseisuga 4:2

Meie kooli esindasid: Ken-Cristian Kõivastik, Kertu Reinup, Sergei Onegin, Heigo Nuia, Raido Selge, Kermo Linde, Timo-Tauri Ligi ja Magnus Runtal.