Ise katame oma laua

Loomise kuupäev 14.04.2022

Kolmapäeval, 13.04 sai kooli õppetööstuses reaalsuseks, et  ise toodame tooraine, teeme erinevaid tooteid ja ise katame ka laua.  Jookide ja lihatoodete tehnoloogia eriala õpilased sooritasid õppekava lõpueksamit. Jookide tehnoloogia eriala õpilased olid õppetöö protsessis valmistanud joogi, kasutades erinevaid kodumaiseid marju. Lihatoodete tehnoloogia eriala lõpetajad valmistasid eksami käigus erinevaid lihavalmistisi ning ühiselt kaeti laud, toimus toote esitlus. Lõputunnistuse saavad 13 lihatoodete tehnoloogia ja 9 jookide tehnoloogia õppekava läbinut. Koolipere soovib lõpetajatele kordaminekuid järgnevates ettevõtmistes!

Kõigil erialast huvitatutel on võimalus tulla tuleval õppeaastal oma toodet valmistama- dokumentide vastuvõtt avaneb jookide tehnoloogiale 2.maist ja lihatoodete tehnoloogia erialale alates 1.augustist.

Viimati muudetud 14.04.2022.