Uudised

Kohtume Eesti põllumajanduse aastanäitusel ERMis 23. oktoober Helme Uusen


31.oktoobril ja 1.novembril 2019 saavad Eesti Rahva Muuseumis kokku põllumajandussektori tipptegijad. Aastanäitusel on väljapanekud erinevatelt ettevõtetelt ning sealhulgas on esindatud ka  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool oma boksiga. Jagame infot meie kooli tasemeõppe erialade ja täienduskoolituse kohta, lisaks võimalus kombainisimulaatori proovimiseks, teele kaasa pakume erinevaid maitseelamusi. Kohtumiseni ERMis.

 

31.oktoobril ja 1.novembril 2019 saavad Eesti Rahva Muuseumis kokku põllumajandussektori tipptegijad. Aastanäitusel on väljapanekud erinevatelt ettevõtetelt ning sealhulgas on esindatud ka  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool oma boksiga. Jagame infot meie kooli tasemeõppe erialade ja täienduskoolituse kohta, lisaks võimalus kombainisimulaatori proovimiseks, teele kaasa pakume erinevaid maitseelamusi. Kohtumiseni ERMis.