Uudised

Kokakunst Kuressaares tuleb taas 13. märts Helme Uusen


14.-15.03 saab Kuressaare ametikoolis üheksandat korda teoks kokaõpilaste võistlus “Kokakunst Kuressaares”, kus osaleb ligi 30 noort Eestist, Lätist ja Leedust. Üldjuhul on võistlus teise ja kolmanda kursuse õpilastele, kuid lubatud on osalema ka I kurse õpilasi kogemuste saamise eesmärgil. Meie koolis asuvad võitlustulle Kris-Kevin Kerner II kursuselt ja Rasmus Raidvere I kursuselt. Kokku osalevad võistlusel 14 kokaõpet pakkuva kooli õpilased. Väliskülalised on Klaipeda, Kaunase, Riia ja Ogre kokakoolist. Võistlusel osalevad õppurid loositakse kaheliikmelistesse võistkondadesse  ning võib olla, et Eesti õpilane satub ühte tiimi Läti või Leedu noorega. Kohtunikud on Emmanuel Wille, Rudolf Visnapuu, Aare Sild ja Taigo Lepik ning ametikooli vilistlased. Edu võistlejatele!

14.-15.03 saab Kuressaare ametikoolis üheksandat korda teoks kokaõpilaste võistlus “Kokakunst Kuressaares”, kus osaleb ligi 30 noort Eestist, Lätist ja Leedust. Üldjuhul on võistlus teise ja kolmanda kursuse õpilastele, kuid lubatud on osalema ka I kurse õpilasi kogemuste saamise eesmärgil. Meie koolis asuvad võitlustulle Kris-Kevin Kerner II kursuselt ja Rasmus Raidvere I kursuselt. Kokku osalevad võistlusel 14 kokaõpet pakkuva kooli õpilased. Väliskülalised on Klaipeda, Kaunase, Riia ja Ogre kokakoolist. Võistlusel osalevad õppurid loositakse kaheliikmelistesse võistkondadesse  ning võib olla, et Eesti õpilane satub ühte tiimi Läti või Leedu noorega. Kohtunikud on Emmanuel Wille, Rudolf Visnapuu, Aare Sild ja Taigo Lepik ning ametikooli vilistlased. Edu võistlejatele!