Kutsekoolide meistrivõistlused lauatennises

Loomise kuupäev 24.01.2019

23. jaanuaril toimusid Tallinna Ehituskoolis kutsekoolide vahelised meistrivõistlused lauatennises. Meie koolist oli õpetaja Andres Viksi osalemas 4 õpilasega: Kermo Linde (PM1), Sergei Onegini(PK3), Graivo Hallikase(PM1) ja Rasmus Raidverega(K1). Parima tulemusega naasis Kermo, kes tuli 27 võistleja seas 10. kohale. Talle järgnesid Rasmus Raidvere 12. kohaga, Graivo Hallikas 14. kohaga ja Sergei Onegin 22. kohaga. Mängiti ka paarismängu, kuid seal tuli tunnistada juba 1. ringis vastaste paremust. Lõppkokkuvõttes tuldi võistkondlikult tublile 4. kohale Tallinna Ehituskooli ja Sisekaitseakadeemia ees. Turniiri parim oli Tartu Kutsehariduskeskus, millele järgnesid Tallinna Mehaanikakool ja Kehtna Kutsehariduskeskus.

Viimati muudetud 24.01.2019.