Kutseõppeasutuste sügismängudel Räpinas

Loomise kuupäev 08.11.2019

7. novembril toimusid Räpinas Liivimaa kutseõppeasutuste õpilaste sügismängud. Osales 10 kooli: Viljandi, Järvamaa, Võru, Valga, Luua, Räpina, Tartu Kutseõppekeskus ja Tartu Kunstikool, Pärnu ja Olustvere. Igast koolist 4 õpilast ja üks juhendaja.

Tavaks on saanud, et ette tuleb valmistada kodutöö. Seekord oli teemaks „Keskkonnahoid meie koolis“. Teine traditsiooniline ala on mälumäng. Ülejäänu aga iga kooli enda kujundada. Räpinal olid varuks sellise temaatikaga mõõduvõtmised, nagu aiandus, floristika, keskkonnahoid ja maastikukujundus. Lisaks veel aja peale lehtede riisumine ja ülesanne redeliga (lukustatud redel lahti- kõik ronivad üle-redel kinni).

Kõik see kujunes nii, et OTMK seltskond saavutas võidu, samuti õiguse aasta pärast samalaadsed mängud Olustveres korraldada.

Võidukasse koosseisu kuulusid Kirke Nora Anni (PM2A), Karina Gorškova (MTT2), Taaniel Remmelg (PM1A) ja Gabriel Künnapuu (PM1B). Õpilaste juhendaja õpetaja Anu Kivi.

Viimati muudetud 08.11.2019.