Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajate tänuüritus

Loomise kuupäev 17.10.2022

Reedel kogunesid Rõuge rahvamajja Liivimaa kutseõppeasutuste õpetajad, et avaldada tänu aasta tublimatele. Meie kooli tänu sellel aasta pälvisid:

Marika Šadeiko on Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli projekti- ja arendusjuht, kes 2008. aastal tööle asudes võttis kohe südameasjaks Norra finantsprojekti „Olustvere mõisakompleksi kui arhitektuurimälestise säilitamine ja kasutusvõimaluste laiendamine”, mille käigus renoveeriti täielikult endine Olustvere mõisakompleksi kuuluv viinavabrik ning mõisa hobusetall. Tänu Marikale on Olustvere kool saanud Erasmus+ programmi akrediteeringu, mille käigus on nii õppijatel kui ka õpetajatel võimalus kasutada õpirännet organisatsiooni rahvusvahelistumise ning jätkusuutlikuks arengu toetamiseks ning õppijate konkurentsivõime tõstmiseks tööturul. Marika on väga paljude koolituste ja projektide eestvedaja, tänu millele on Olustvere kool pildis nii Eestis kui ka välismaal. Ta on aktiivne, töökas ja abivalmis kolleeg, kes tihti haarab initsiatiivi ning inspireerib oma tegevusega ka teisi.

Liivi Hansen töötas palju aastaid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis pearaamatupidajana ning alates 2014. aastast olnud raamatupidaja eriala õppekava õpetaja ning hea seisnud õppekava sisulise arendamise eest. Ta on RTK õppekavade looja, panustanud kutseeksamite ja praktikakaitsmiste ettevalmistusse ning läbiviimisesse. Liivi on hea huumorimeelega, abivalmis ja pühendunud õpetaja, kes teeb  oma tööd südamega ja võtab õppijate jaoks aega. Läbi aastate on ta saanud nii õppijatelt kui ka kolleegidelt väga head tagasisidet.

Õnnesoovid kolleegidelt!

Viimati muudetud 27.10.2022.