Uudised

Maaeluminister tunnustas parimaid lõpetajaid 11. juuli Henn Koplikask

Maaeluminister Tarmo Tamm tunnustas tänasel (27.06.2018)  vastuvõtul Maaeluministeeriumis parimaid maamajanduslike kutseõppeasutuste, Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli keemia ja biotehnoloogia instituudi põllu- ja maamajandusvaldkonna erialade lõpetajaid.
Tänuüritus toimus sel aastal juba 20. korda.

Lisaks andsid lõpetajatele oma tänu- ja motivatsioonisõnad edasi Maaülikooli õppeprorektor Endla Reintam, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli direktor Arnold Pastak ning Jaan Kallas, Põllumajanduse ja Registrite Informatsiooni Ameti (PRIA) peadirektor.

Meie koolist osalesid vastuvõtul põllumajanduse eriala lõpetanud Max Kurg
Meie koolist osalesid vastuvõtul põllumajanduse eriala lõpetanud Keit Uusen.