Meie õpilased kaasa löömas Joel Ostrati suurel õhtusöögil

Loomise kuupäev 29.01.2021

Neljapäeval 28.01.2021 käisid meie kooli õpilased Aveli Eelmaa, Karl- Oskar Kivioja, Mariliis Vinnal, Sirelyn Miljand ja Vahur Aasaküla (vilistlane) Tikupoisi restoranis Joel Ostrati suurel õhtusöögil teenindamas.

Saate külaliseks oli Shanoni laulja Taavi Immato.Õhtusöök algas 19:00 ja viimased külalised lahkusid 22:30 paiku. Klientide tagasisidest võis kuulda, et toit oli väga maitsev ja teenindusega oldi väga rahul ning teenindajaid kiideti. Meile meeldis kogu õhtusöögi õhkkond väga ja läbisaamine meeskonnaga oli väga sõbralik ja abivalmis. Õpilaste arvates oli see väga hea kogemus, sest nad said rakendada koolis õpitud oskusi nagu veini valamine, arve tegemine ja laua teenindus. Õpilastele meeldis väga klientidega suhelda ja samuti ka meeskonnaga. Saade ise on eetris märtsis, nii et on, mida oodata.

Viimati muudetud 29.01.2021.