Uudised

Noorte laskesuusatajatega Norras 13. september Helme Uusen


Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli toitlustuskorralduse eriala õpilane Devi Kiik paneb oma oskused ja kogemused proovile Norras. Eesti laskesuusatajad otsisid oma meeskonda kokka ning leidsid selle meie koolist. Devi toitlustab hetkel Norras Eesti laskesuusatamise järelkasvukoondislasi.

Devi ise teavitas, et noortel on kõhud täis ning on tema pakutud toitudege väga rahul. Õppija on väga rahul saadud väljakutse eest.

Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskooli toitlustuskorralduse eriala õpilane Devi Kiik paneb oma oskused ja kogemused proovile Norras. Eesti laskesuusatajad otsisid oma meeskonda kokka ning leidsid selle meie koolist. Devi toitlustab hetkel Norras Eesti laskesuusatamise järelkasvukoondislasi.

Devi ise teavitas, et noortel on kõhud täis ning on tema pakutud toitudege väga rahul. Õppija on väga rahul saadud väljakutse eest.