Olustveres on külas Ukraina Kolkovi Kõrgema Kutsekooli õpilased ja õpetajad 24. september Henn Koplikask

Olustveres on külas 18.09 - 26.09.2018 Ukraina Kolkovi Kõrgema Kutsekooli õpilased ja õpetajad

Kokaõpilased koos õpetajaga osalesid hoidistemessil, põllumajandusõpilased künnivõistlustel. Lisaks külastati Tartu Kutsehariduskeskust, Eesti Rahva Muuseumi, tutvuti Tallinna vaatamisväärsustega ning osaleti kooli õppetöös.

Marika Šadeiko

Projekti- ja arendusjuht

Marika Šadeiko

Projekti- ja arendusjuht