Olustveres selgitati välja kutsekoolide tugevamad ja sitkemad

Loomise kuupäev 12.04.2024

11. aprillil võõrustas Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool kutsekate rammumehe ja naise võistlusel osalejaid. Peakorraldaja Andres Viksi koos oma abilistega olid kokku pannud laheda võistlusprogrammi, kus olid olulised nii füüsiline tugevus, kui ka sitkus ja vastupidavus. Aasta aastalt on võistlus muutunud aina populaarsemaks. Seekord oli Olustverre tulnud 10 õrnema soo esindajat, kergemas -90 kg noormeeste kehakaalus 8 ja raskemas 90+ kehakaalus 7 noormeest. Seekord töötajatele omaette võistlusklassi polnud, kuid huvi on ja järgmine aasta tuleb ka see võistlusklass. Kavas oli siis 5 ala: raskuste kandmine, mis toimus õues vana ja väärika Olustvere mõisa peahoone esisel platsil, sangpommi tõstmine, raskuste hoidmine, jõutõmme ja rippumine. Ka ilmataat oli seekord meie võistlejate suhtes lahke ja esimene ala toimus veidi karges kuid päikesepaistelises ilmas.

Allikas: link opens on new pageAllikas: ">Eesti Kutsekoolispordi Liit

Viimati muudetud 12.04.2024.