Õpikäik piirkonna maaturismiettevõtetesse

Loomise kuupäev 15.10.2021

Õppetööd on alustanud uus Turismikorraldaja sessioonõppe grupi 11 õppijat. Lisaks koolitundidele toimus 12.oktoobril õp. E.Pesti eestvedamisel ringkäik Olustvere mõisas ning  13.oktoobril esimene õpikäik, mis viis õppijaid koos õp. T.Ardeliga külastama lähikonnas asuvaid maaturismiettevõtteid. Õpikäigu eesmärk on koguda kogemusi toimivatelt maaturismiettevõtjatelt. Külastasime Vanaõue puhkekeskust, Allika-Löövi jooga- ja elustiilitalu ning Kildu külalistemaja ja ratsakeskust. Ettevõtjad näitasid oma valdusi ja kõnelesid oma ettevõtete arendamise lugu, turismitöö rõõme ja muresid. Kogesime ehedalt külalislahkust: meid oodati, võeti soojalt ja lahkelt vastu ning pakuti küsimuste –vastuste vestluse juurde ühes kohas lõkketule paistel energiateed ning teises kohas kohvi ja kringlit. Õppijad hindavad õpikäike ettevõtetesse väga kõrgelt, sest oma silm on kuningas ja tegijatelt vahetus suhtluses saadud kogemused on hea kapital oma ettevõtte rajamisel.

Tiina Ardel, turismikoolituse koordinaator

Viimati muudetud 15.10.2021.