Uudised

Põllumajandustehnika messil Hannoveris 13. november Helme Uusen


Põllumajandusvaldkonna õpetajad ja õppetalu töötajad osalevad 12.-15.november 2019 Saksamaal Hannoveris toimuval põllumajandustehnika messil. Tegemist on maailma suurima põllumajandustehnika näitusega ning väga paljud Eestimaa põllumajandusvaldkonnas töötajad kui ka meie koolis põllumajanduse erialal õppivad õpilased on planeerinud selle nädala messi tarbeks. 

Põllumajandusvaldkonna õpetajad ja õppetalu töötajad osalevad 12.-15.november 2019 Saksamaal Hannoveris toimuval põllumajandustehnika messil. Tegemist on maailma suurima põllumajandustehnika näitusega ning väga paljud Eestimaa põllumajandusvaldkonnas töötajad kui ka meie koolis põllumajanduse erialal õppivad õpilased on planeerinud selle nädala messi tarbeks.