Uudised

Praktikakogemused Taani mesilast Erasmus+ projekti toel 27. jaanuar Helme Uusen


Mesiniku eriala tänastele lõpetajatele 27.jaanuaril  ja nädala alguses õppetööd alustanud uuele õppegrupile toimus kohtumine Taani Kuningriigi  Himmerlandske Bier mesila mesiniku Ivan Bjorholm Nielseniga. Sealses mesilas on olnud meie õpilastel võimalus praktikat sooritada Erasmus+ projekti raames.

Kohtumisel esitlesid eelmise aasta praktikandid oma tegemisi ning uutele toimus praktika sooritamise võimaluste tutvustamine.

Mesiniku eriala tänastele lõpetajatele 27.jaanuaril  ja nädala alguses õppetööd alustanud uuele õppegrupile toimus kohtumine Taani Kuningriigi  Himmerlandske Bier mesila mesiniku Ivan Bjorholm Nielseniga. Sealses mesilas on olnud meie õpilastel võimalus praktikat sooritada Erasmus+ projekti raames.

Kohtumisel esitlesid eelmise aasta praktikandid oma tegemisi ning uutele toimus praktika sooritamise võimaluste tutvustamine.