Uudised

President võõrustas parimaid koolilõpetajaid 27. juuni Helme Uusen


President Kersti Kaljulaid tunnustas 27. juunil 2019 presidendi kantselei roosiaias üldhariduskoolide, kutsekoolide ja kõrgkoolide parimaid lõpetajaid.

Vastuvõtukutse said  600 noort lõpetajat. Selle aasta vastuvõtuga soovib president tunnustada silmapaistvaid noori, kes on aktiivsed oma koolis või ühiskondlikus elus kaasa lüües ja väärtustada nii võimalikult laia ringi võimekaid ja edukaid noori.

Meie koolist osales vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud MARK-HUBERT HEIL. 

 

President Kersti Kaljulaid tunnustas 27. juunil 2019 presidendi kantselei roosiaias üldhariduskoolide, kutsekoolide ja kõrgkoolide parimaid lõpetajaid.

Vastuvõtukutse said  600 noort lõpetajat. Selle aasta vastuvõtuga soovib president tunnustada silmapaistvaid noori, kes on aktiivsed oma koolis või ühiskondlikus elus kaasa lüües ja väärtustada nii võimalikult laia ringi võimekaid ja edukaid noori.

Meie koolist osales vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud MARK-HUBERT HEIL.