Uudised

Rakveres toimusid 16. Eestimaa suvemängud 10. juuli Helme Uusen


8. juulil 2023 toimusid Rakveres 16. Eestimaa suvemängud. Sangpommivõistlusel saavutas Henri Pihelgas +75kg noormeeste seas 16 kiloste pommidega 1. koha tulemusega 30 kordust tõukamises ja 150 kordust rebimises.  

Suvemängud toimuvad iga nelja aasta tagant ning meenutades eelmisi suvemänge, mis leidsid aset Tartus saavutas Olustvere õpilane Raido Selge samuti 1. koha sangpommivõistlustel. 

Lisaks Henrile olid võistlustules meie kooli põllumajanduse eriala värske vilistlane Gabriel Künnapuu, kes sai 2. koha kehakaalukategoorias -89kg ja õpetaja Andres, kes võitis kehakaalukategooria -102kg.

8. juulil 2023 toimusid Rakveres 16. Eestimaa suvemängud. Sangpommivõistlusel saavutas Henri Pihelgas +75kg noormeeste seas 16 kiloste pommidega 1. koha tulemusega 30 kordust tõukamises ja 150 kordust rebimises.  

Suvemängud toimuvad iga nelja aasta tagant ning meenutades eelmisi suvemänge, mis leidsid aset Tartus saavutas Olustvere õpilane Raido Selge samuti 1. koha sangpommivõistlustel. 

Lisaks Henrile olid võistlustules meie kooli põllumajanduse eriala värske vilistlane Gabriel Künnapuu, kes sai 2. koha kehakaalukategoorias -89kg ja õpetaja Andres, kes võitis kehakaalukategooria -102kg.