Uudised

Regionaal- ja Põllumajandusministeerium tunnustab 11. juuli Helme Uusen


Regionaal- ja Põllumajandusministeerium tunnustab 11.juulil 2023 maamajanduse  ja merenduse erialade parimaid koolilõpetajaid. Pidulikul vastuvõtul annab tänukirjad üle regionaalminister Madis Kallas. Lõpetajaid on üritusel tervitamas ministeeriumi juhtkond ja Maaelu Teadmuskeskuse direktor Andre Veskioja.

Meie koolist on  vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Adrian Parko ja Mattias Mättik.

Regionaal- ja Põllumajandusministeerium tunnustab 11.juulil 2023 maamajanduse  ja merenduse erialade parimaid koolilõpetajaid. Pidulikul vastuvõtul annab tänukirjad üle regionaalminister Madis Kallas. Lõpetajaid on üritusel tervitamas ministeeriumi juhtkond ja Maaelu Teadmuskeskuse direktor Andre Veskioja.

Meie koolist on  vastuvõtul põllumajandustöötaja eriala lõpetanud Adrian Parko ja Mattias Mättik.