TalTech'i õpilased õppetööstuses

Loomise kuupäev 25.04.2024

Ajavahemikul 22.-24.04 olid taas  Tallinna Tehnikaülikooli  (TalTech'i) õpilased Olustvere õppetööstuses praktilisi töid tegemas. Esmaspäeval tegutsesid nad lihaosakonnas, teisipäeva piimaosakonnas, kolmandal päeval oli kokkuvõtlik päev mõlemas osakonnas tehtust ja veidi tööd keemia laboris. Tööd tehti palju ning selle lühikese aja jooksul prooviti valmistada võimalikult palju erinevaid tooteid. Lihaosakonnas töödeldi broilereid, tehti nendest vorste, viinereid ning marineeritud tooteid. Piimaosakonnas sai valmistatud grilljuustu, kondenspiima, hapendatud petti ning maitsestatud võid.

Eesmärk oli kinnistada oma teoreetilisi teadmisi praktiliste tegevustega, et oleks selgem pilt erinevate toiduainete tootmisest.

Viimati muudetud 25.04.2024.