Uudised

Tänuüritus Prantsuse Suursaatkonnalt 06. juuni Helme Uusen


Reedel, 3.mail olid meie kooli õpilased Anna-Sofie Lindström  ja Mattias Mättik palutud Eesti Prantsuse Suursaatkonda tänulõunale. Ürituse eesmärgiks oli avaldada tunnustust õpilastele, kes osalesid märtsis Pariisis põllumajandusnäituse 2022 raames toimunud Euroopa noorte võistlusel. Lisaks arutleti lõunasöögil üheskoos järgnevate  täienduskoolitusvõimaluste üle nii õpilastele kui õpetajatele ning uute kontaktide leidmise osas.

Reedel, 3.mail olid meie kooli õpilased Anna-Sofie Lindström  ja Mattias Mättik palutud Eesti Prantsuse Suursaatkonda tänulõunale. Ürituse eesmärgiks oli avaldada tunnustust õpilastele, kes osalesid märtsis Pariisis põllumajandusnäituse 2022 raames toimunud Euroopa noorte võistlusel. Lisaks arutleti lõunasöögil üheskoos järgnevate  täienduskoolitusvõimaluste üle nii õpilastele kui õpetajatele ning uute kontaktide leidmise osas.