Tekstiilkäsitöö V taseme rahvarõivavalmistajad esitlesid oma töid

Loomise kuupäev 14.06.2024
Möödunud reedel esitlesid hiljuti Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli lõpetanud tekstiilkäsitöö V taseme rahvarõivavalmistajad oma uhkeid ja väärikaid rahvarõivakomplekte Tallinnas, Tornide väljakul vanalinna päevade raames toimunud rahvarõivaste tuulutamisel. Publiku ette astusid ja oma isevalmistatud rõivakomplekte tutvustasid kuus Olustvere kooli lõpetanut.
Iga-aastane rahvarõivaste tuulutamine Tallinnas on suurepärane võimalus tutvustada Olustvere vastava valdkonna õppijate töid ja tegemisi ning Olustvere õpilaste osalemine sel sündmusel on kujunenud juba omamoodi toredaks traditsiooniks. Käesolev ning ka järgmine, 2025. aasta on rahvarõiva teema-aastad ning nii on tore igal võimalusel ja piisavalt pidulikul puhul rahvarõivaid kanda! Aitäh meie vilistlastele, kes olid valmis ka Eestimaa kaugematest nurkadest pealinna sõitma ja oma tööd tutvustama!
Fotograafia õpetaja Sandra Urvak
Viimati muudetud 14.06.2024.