Uudised

"Tere tulemast" saatesse 16. aprill Helme Uusen


Kevad liigub kiiresti edasi ja eriala valikud on olenemata olukorrast siiski paljudel päevakorras. Telesaadete tegijatel on valmimas sari "Tere tulemast", mis tutuvustab  vaatajatele erinevaid ameti- ja kõrgkoole. Kaamera läbi on võimalus koolidel tutvustada oma kooli ametiõppe erialasid, struktuure ja tulevikuplaane.

Meie koolis  tehtud saatelõik läheb eetrisse
24.aprillil kell 10.00
Kanal 2-s.

Meie kooli erialadele kandideerimine saab alguse 3.mail läbi SAIS keskkonna.

 

 

Kevad liigub kiiresti edasi ja eriala valikud on olenemata olukorrast siiski paljudel päevakorras. Telesaadete tegijatel on valmimas sari "Tere tulemast", mis tutuvustab  vaatajatele erinevaid ameti- ja kõrgkoole. Kaamera läbi on võimalus koolidel tutvustada oma kooli ametiõppe erialasid, struktuure ja tulevikuplaane.

Meie koolis  tehtud saatelõik läheb eetrisse
24.aprillil kell 10.00
Kanal 2-s.

Meie kooli erialadele kandideerimine saab alguse 3.mail läbi SAIS keskkonna.