U-17 Eesti MV tõstmises hõbemedal

Loomise kuupäev 22.04.2019

Laupäeval 20.04 toimusid U-17 Eesti MV tõstmises, kus Olustveres põllumajanduse erialal õppiv Mairo Ott sai kehakaalukategoorias -81kg kaela hõbemedali. Mairo rebis 55kg ja tõukas 77kg. Mõlemas tõsteviisis olid need sportlase uued isiklikud rekordid. Mairo proovis ka 80 kg tõugata, kuid seekord jäi raskus veel alistamata.

7 kuuga Eesti esivõistlusele saada on kõva sõna, kuna alates sellest aastast on võistlema pääsemiseks paika pandud normatiivid ja päris igat jõusaalimeest võistlema ei lasta, mispärast jäi ka Olustverest päris mitu õpilast minemata. Alles 3 kuud tagasi olid Mairo võistlustulemusteks 45kg rebimises ja 60kg tõukamises, mis näitab seda, et järjepideva süstemaatilise tööga on kõik võimalik.

Järgmine planeeritav võistlus, kuhu meie õpilased kutse on saanud, on Sindis 18. mail toimuvad Aleksander Kase mälestusvõistlused.

Õpilase juhendaja Andres Viksi.

Viimati muudetud 22.04.2019.