Uudised

Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtt 04. juuli Helme Uusen


Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtt üldhariduskoolide, kutseõppeasutuste ja kõrgkoolide tublidele lõpetajatele toimub teisipäeval, 4. juulil 2023. a kell 13 presidendilossi roosiaias.

Vastuvõtule ei ole kutsutud vaid kiitusega lõpetanud vaid vastuvõtul tunnustatakse  kõiki tublisid noori, kes on teinud pingutusi, on olnud aktiivsed koolis või ühiskondlikus elus kaasa lüües.

Meie kooli poolt on esitatud vastuvõtule selle aasta lõpetanutest koka erialalt Birgit Vainu, maaturismi erialalt Sandra Martina Nagelman, pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia erialalt Mirleen Sarapson ning põllumajanduse erialalt Rasmus Leppik, Jarl-Joosep Ilves, Adrian Parko, Mattias Mättik, Karl Mattias Bobrovski.

Vabariigi Presidendi ning haridus- ja teadusministri vastuvõtt üldhariduskoolide, kutseõppeasutuste ja kõrgkoolide tublidele lõpetajatele toimub teisipäeval, 4. juulil 2023. a kell 13 presidendilossi roosiaias.

Vastuvõtule ei ole kutsutud vaid kiitusega lõpetanud vaid vastuvõtul tunnustatakse  kõiki tublisid noori, kes on teinud pingutusi, on olnud aktiivsed koolis või ühiskondlikus elus kaasa lüües.

Meie kooli poolt on esitatud vastuvõtule selle aasta lõpetanutest koka erialalt Birgit Vainu, maaturismi erialalt Sandra Martina Nagelman, pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia erialalt Mirleen Sarapson ning põllumajanduse erialalt Rasmus Leppik, Jarl-Joosep Ilves, Adrian Parko, Mattias Mättik, Karl Mattias Bobrovski.