Võrkpall on võrratu

Loomise kuupäev 28.03.2024

Eesti Kutsekoolispordi Liit pakub võimalusi omavahel mõõtu võtta väga erinevatel spordialadel ja noortele meeldib omaealistega võistelda ja ennast võrrelda. Nii toimus 27. märtsil EKKSL meistrikate 2. liiga noormeeste võrkpalli finaalturniir Viljandi Kutseõppekeskuses Vana-Võidus.

Esimeses mängus olid vastakuti võõrustajad ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool ( Andres Anijärv, Gerto Kass, Kenneth Lass, Kalvin German, Evald-Sander Abilon, Martin Murdla, Rikko Riiner, Ron-Andri Bachman ja Sten Mark. Võistkonda juhendas Tauno Lipp). Oli näha, et koduvõistkond oli rohkem kokkumängu harjutanud. Teine mäng toimus Eesti Merekooli  ja Olustvere noorte vahel. Sedapuhku suutis oma paremuse maksma panna Olustvere meeskond.Päeva viimaseks mänguks polnud veel asjad kaugeltki mitte selged. Aga koduvõistkond oli ka Merekoolist kindlalt parem ja Viljandi Kutseõppekeskuse meeskonnale 2. liigas kuldmedalid. Naabritele Olustvere noortele hõbemedalid ja Merekoolile pronksmedalid.

Saali pallimängu alade finaalid saavad oma suure finaali 1. liiga võrkpalli näol, kui 3. aprillil võõrustab seda turniiri Tartu VOCO. Ees on ootamas tugevamate selgitamine rammumehe ja naise turniiril 11. aprillil Olustveres. Ja sealt edasi juba õue alade juurde.

EKKSLlink opens on new pageEKKSL">

Viimati muudetud 28.03.2024.