Uudised

WorldSkills 2019 Kaasanis 21. august Helme Uusen


22.–27. augustil toimub WorldSkills 2019 Kaasanis, Venemaal. WorldSkillsi kui organisatsiooni laiem eesmärk suurvõistluste korraldamise kõrval on kutseõppe väärtustamine ja selle kvaliteedi tõstmine üle maailma.  Esindatud on rohkem kui 60 riigi esindajad ja toimub 56 erinevat võistlust. Eesti osaleb 12 võistlusalal: florist, ehitusviimistleja, plaatija, kokk, restoraniteenindaja, graafiline disainer, IT süsteemi spetsialist, maastikuehitaja (2-liikmeline meeskond), vastuvõtu administraator, müürsepp, trükkal, keevitaja.

Meie koolist on võistluste korraldusega tutvumas ja võistluseid jälgimas  7-liikmeline  esindus.

 

22.–27. augustil toimub WorldSkills 2019 Kaasanis, Venemaal. WorldSkillsi kui organisatsiooni laiem eesmärk suurvõistluste korraldamise kõrval on kutseõppe väärtustamine ja selle kvaliteedi tõstmine üle maailma.  Esindatud on rohkem kui 60 riigi esindajad ja toimub 56 erinevat võistlust. Eesti osaleb 12 võistlusalal: florist, ehitusviimistleja, plaatija, kokk, restoraniteenindaja, graafiline disainer, IT süsteemi spetsialist, maastikuehitaja (2-liikmeline meeskond), vastuvõtu administraator, müürsepp, trükkal, keevitaja.

Meie koolist on võistluste korraldusega tutvumas ja võistluseid jälgimas  7-liikmeline  esindus.